Renkplast Plastik San. Tic. A.Ş. Masterbatch ve baskı Mürekkepleri imalatı Türkçe English Ana Sayfa Renkplast Plastik San. Masterbatch & Printing Inks Email Renkplast Plastik San. Masterbatch & Printing Inks Renkplast Plastik San. Masterbatch & Printing Inks
Renkplast Plastik San. Tic. A.Ş. Masterbatch ve baskı Mürekkepleri imalatı
 
Kalitemiz
Renkplast Plastik San. Masterbatch & Printing Inks Renkplast Plastik San. Masterbatch & Printing Inks

        Renkplast Haziran 2006 yılında ISO 9001 sertifikasını alarak kendini hizmet, kalite ve müşteri memnuniyetine adamıştır.

        ISO 9001 sertifikası dahilinde masterbatch ve baskı mürekkepleri imalatının birinci safhasından son safhasına kadar, sık sık kalite kontrol denetimi yaparak, yeni ürünler geliştirerek ve de her bir uygulama için en iyi standart hammaddeleri seçerek müşterilerimizin beğenisine sunarız.

        Bitmiş ürünlerin ve hammaddelerin kalitesini izlemek için masterbatch laboratuvarımız en son modern cihazlarla donatılmıştır.

        Numuneler müşterilerimizin isteklerine göre titizce hazırlanır. Ürün kalitemizin devamlılığını sağlamak için hammaddelere migrasyon, ısı ve ışık dayanımı, renk şiddeti testleri uygulamaktayız.

        İmalatın ileri safhalarına yetersiz ve kalitesiz ürünün gitmesini önlemek amacı ile; imalat süresince eşit aralıklarla numuneler alınarak kalite kontrolünden geçirilirler.

        Müşteri memnuniyeti RENKPLAST için son derece önemli olup, rekabetçi ürünler ve kalitede süreklilik daima ilk önceliğidir.

Hakımızda Ürünlerimiz Vizyon & Misyon Kalite Bize Ulaşın
created by Venera Bilişim Bilgisayar ve Elektronik Hizmetleri. Author Timur Sungur http://www.venerabilisim.com