Renkplast Plastik San. Tic. A.Ş. Masterbatch ve baskı Mürekkepleri imalatı Türkçe English Ana Sayfa Renkplast Plastik San. Masterbatch & Printing Inks Email Renkplast Plastik San. Masterbatch & Printing Inks Renkplast Plastik San. Masterbatch & Printing Inks
Renkplast Plastik San. Tic. A.Ş. Masterbatch ve baskı Mürekkepleri imalatı
 
Hakkımızda
Renkplast Plastik San. Masterbatch & Printing Inks Renkplast Plastik San. Masterbatch & Printing Inks
Renkplast Plastik San. Tic. A.Ş. Masterbatch ve Baski Mürekkepleri imalati
        1990 yılında kurulan RENKPLAST PLASTIK SAN. VE TIC. A.S. Konsantre Boya ve Baskı Mürekkepleri üretmektedir. 6.000 metrekareyi kaplayan tesisimiz yıllık 6000 ton üretim kapasitesi ile İstanbul'da yer almaktadır.

        RENKPLAST'ın ana imalatı olan konsantre boya üretimi beyaz, siyah, renkli ve katkı masterbatchları olmak üzere 4 tip masterbatch içermektedir. Müşteri ihtiyaçlarına göre üretmiş olduğumuz PE, PP, PS, EVA bazlı masterbatchlar genelde enjeksiyon ve şişirme ile kalıplama, ekstrüzyon, levha, rafya vs. imalatı için kullanılır. Renkplast Plastik San. Tic. A.Ş. Masterbatch ve Baski Mürekkepleri imalati

        Öte yandan, Flexo ve Rotogravür baskı için uygun ve yüksek kalitede solvent bazlı matbaa mürekkepleri imalatımız da mevcuttur. Bu imalatımız BF-NOVAPOL, NF-NOVAMID, PT-NOVAPET ve LS-NOVALAM serileri adı altında üretilmektedir.

        Gelişmiş renk ölçüm ve test cihazları ile donatılmış kalite kontrol departmanımız, müsterilerimizin her türlü özel renk taleplerini, Pantone, RAL gibi uluslararası renk standartlara uygun olarak istekleri doğrultusunda hassasiyet içerisinde hazırlamak için bir güvencedir. Haziran 2006 da almış olduğumuz ISO 9001 sertifikası ile kalitemiz daha da güçlenmiştir.

        RENKPLAST Türkiye'nin önde gelen Konsantre Boya ve Matbaa Mürekkepleri imalatçıları arasındaki yeriyle yurt içinde ve yurt dışında rekabete dayalı fiyat, istikrarlı kalite ve seçkin hizmet anlayışı ile müşteriler için daima tercih edilen bir ortak olmuştur.
Hakımızda Ürünlerimiz Vizyon & Misyon Kalite Bize Ulaşın
created by Venera Bilişim Bilgisayar ve Elektronik Hizmetleri. Author Timur Sungur http://www.venerabilisim.com